O serwisie
REKLAMA
Jesteś w » Strona główna » O serwisie

Od prawie 10 lat Berlin.vel.pl jest portalem internetowym dla wszystkich zainteresowanych niemiecką stolicą. Strona wystartowała w 2001 r. (wtedy jako berlińska cześć serwisu info.bazy.pl, a od 2002 r. już jako samodzielny portal) i jest najstarszym, działającym bez przerwy, polskojęzycznym serwisem poświęconym Berlinowi.

Oprócz interesujących informacji o mieście, oferujemy Państwu szereg konkretnych usług, które pomogą w odnalezieniu się w Republice Federalnej Niemiec. Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych oraz firm pragnących zaistnieć na tutejszym rynku.

Celem portalu jest integracja kultury polsko-nimieckiej, oraz pokazanie Polakom, jakie możliwości daje im Berlin wraz z całym swoim zapleczem kulturowym.

Bieżąca aktualizacja serwisu, dostosowuje się do współczesnych wymagań Internautów, wchodzi w nowe obszary sieciowe, które już od jakiegoś czasu prężnie się rozwijają.

Zależy nam również, aby odwiedzający Berlin współtworzyli zawartość portalu poprzez dodawanie własnych opinii o różnych miejscach czy instytucjach. Jesteśmy także otwarci na krytykę służącą dalszemu rozwojowi portalu.

Tak wyglądały przekształcenia portalu na przełomie poprzednich lat:

REKLAMA
Kalendarium większych wydarzeń
REKLAMA
Berlin O serwisie
REKLAMA
 Skonsultuj:  Mapa strony | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt

© 2018 Berlin-vel.pl | design by Ars Atelier