Polityka prywatności
REKLAMA
Jesteś w » O serwisie » Polityka prywatności

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z zasadami ochrony prywatności, obowiązującymi w serwisie Berlin-vel.pl

Gromadzenie i wykorzystywanie informacji
Berlin-vel.pl zbiera i wykorzystuje informacje zawarte w plikach logów. Zawierają one numer IP użytkownika oraz nazwę sieci, przez którą użytkownik się łączy. Dane z logów pozwalają na ustalenie z jakiej przeglądarki użytkownik korzysta, ile czasu spędza w serwisie Berlin-vel.pl oraz jak po nim nawiguje. Tak zebrane dane wykorzystywane są do analizy i dostosowania serwisu Berlin-vel.pl do potrzeb użytkowników oraz do tworzenia statystyk oglądalności dla naszych partnerów i reklamodawców. Poza przypadkami opisanymi wyżej, Berlin-vel.pl nie sprzedaje, ani też w żaden inny sposób nie udostępnia tych danych innym podmiotom.

Pliki ciasteczek
Berlin-vel.pl wykorzystuje pliki ciasteczek, przechowywane przez przeglądarki internetowe użytkowników. W plikach tych znajdują się informacje, pozwalające na zachowanie indywidualnych ustawień użytkownika.

Zablokowanie ciasteczek
Serwis Berlin-vel.pl informuje, że istnieje możliwość wyłączenia pobierania plików ciasteczek ze stron i reklam zamieszczonych na stronach Berlin-vel.pl, poprzez dokonanie odpowiednich zmian w opcjach wykorzystywanej przeglądarki, lub zastosowanie odpowiednich programów. Berlin-vel.pl ostrzega jednocześnie, że wyłącznie pobierania lub usunięcie pochodzących z portalu ciasteczek spowoduje nieprawidłowe funkcjonowanie niektórych elementów serwisu.

Reklamy Google Adsense
W celu utrzymania portalu, Berlin-vel.pl wyświetla również reklamy w ramach programu Google Adsense. Niektórzy z reklamodawców wykorzystujących Google Adsense mogą korzystać z plików ciasteczek oraz sygnalizatorów WWW (jednopikselowych obrazów GIF), w celu uzyskania informacji i numerze IP użytkownika, nazwy sieci, przez którą się łączy oraz rodzaju wykorzystywanej przez użytkownika przeglądarki. Berlin-vel.pl nie odpowiada za politykę prywatności reklamodawców korzystających z Google Adsense.

Zmiany w polityce prywatności
Berlin.vel.pl zastrzega sobie możliwość dokonywania okresowych zmian w niniejszej polityce. Zmiany mogą być spowodowane rozwojem technologii informatycznej, aktualizacją prawa polskiego, rozwojem serwisu oraz sugestiami użytkowników. W związku z tym, serwis Berlin-vel.pl zachęca do okresowego przeglądania niniejszej polityki prywatności. Ponadto informacje o dokonanych zmianach będą publikowane w aktualnościach rubryki Kontakt serwisu Berlin-vel.pl.

REKLAMA
REKLAMA
Berlin inne O serwisie
Berlin blog posts
Święto Muzyki
Już jutro - 21 czerwca w całym Berlinie rozbrzmiewać będą różne dźwięki. Paryż zaczął tę (...)
[20-06-2016]  więcej
Majówka rowerowa
Majówka trwa. Berlin to idealne miejsce na rowerowe wypady, gdyż w niemieckiej stolicy to (...)
[1-05-2016]  więcej
Letnie wyprzedaże
Letnia wyprzedaż w Berlinie trwa! Oficjalnie rozpoczęła się 27 lipca. Ma potrwać około dwa (...)
[31-07-2015]  więcej
Open Air Gallery
Już za dwa dni tj. 7 czerwca stylowy most - Oberbaum (Oberbaumbrücke) łączący Kreuzberg z (...)
[5-06-2015]  więcej
REKLAMA
 Skonsultuj:  Mapa strony | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt

© 2016 Berlin-vel.pl | design by Ars Atelier