REKLAMA
Berlin Wybrana wiadomość
31-12-2016
Sylwester w Berlinie

Już za parę godzin w Berlinie odbędzie się świetna sylwestrowa zabawa. W ubiegłym roku przy "bramie" świętowało ok. miliona osób. Po raz kolejny włodarze miasta postanowili zorganizować imprezę z olbrzymim rozmachem, do której miasto przygotowuje się już od świąt. Pozamykane ulice wokół bramy Brandenburskiej, budowa wielkiej sceny, organizacja punktów patrolowych, to elementy uciążliwe dla mieszkańców ale niezbędne do tego aby turyści mogli czuć się swobodnie, komfortowo i bezpiecznie.

Impreza rozciągać się będzie jak zawsze na odcinku od Bramy Brandeburskiej do Siegessäule. Wejścia na teren imprezy znajdować się będą w kilku miejscach: Yitzhak-Rabin-Straße, Bellevueallee / Kleiner Stern, Straße des 17. Juni / Grosser Stern; Ebertstraße róg Scheidemannstraße; Ebertstraße róg Behrendtstraße,

Oprócz występów muzyków (m.in. DJ BoBo, Jermaine Jackson, Marianne Rosenberg, Rainhard Fendrich, Max Giesinger, Bonnie Tyler, Peter Schilling, Fun Factory, La Bouche) przewidziane są jeszcze inne atrakcje, między innymi pokazy sztucznych ogni, które w tym roku mają być wyjątkowe. Organizatorzy gwarantują świetną zabawę i wiele niezapowiedzianych niespodzianek!

Policja przypomina że na terenie imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia alkoholu, butelek, ostrych przedmiotów oraz petard.

Kalendarium większych wydarzeń
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
 Skonsultuj:  Mapa strony | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt

© 2017 Berlin-vel.pl | design by Ars Atelier